Home » СШ "Вук Караџић" » Успех наших ученица на Окружном ликовном конкурсу за децу и младе

Успех наших ученица на Окружном ликовном конкурсу за децу и младе

Ученице наше школе, Снежана Пешут и Јулија Шетер, постигле су значајан успех на 19. Окружном ликовном конкурсу за децу и младе „Тело и простор“:

НАГРАДА ЗА АПСТРАКТНИ ИЗРАЗ Снежана Пешут IV-4, СШ „Вук Караџић“, Сечањ; ментор: Предраг Лојаница

НАГРАДА ЗА ЛИКОВНИ ИЗРАЗ Јулија Шетер IV-4, СШ „ Вук Караџић“, Сечањ; ментор: Предраг Лојаница

У петак, 15. децембра, у Галерији АЛУЗ у Зрењанину свечано је отворена изложба одабраних радова и уприличена додела награда. Свечаности су присуствовале ученице наше школе и том приликом су им ликовни уметници, чланови стручног жирија, уручили дипломе и пригодне поклоне.

Изложени ликовни радови се могу погледати у Галерији АЛУЗ, од 15. до 21. децембра 2023.године.

Честитамо Снежани Пешут, Јулији Шетер и њиховом ментору професору Предрагу Лојаници на постигнутом успеху.

Више информација на: